تبلیغات
ما تا آخر ایستاده ایم - ایران اسلامی دیروز = ایران امپریالیسم امروز
 

بسمه تعالی

     با سلام خدمت هموطنان عزیز. امروز دیگر کاسه صبر لبریز گشته و این حقیر در صدد آن برآمده که موضوعی را در این وبلاگ با صراحت تمام بازگو کنم، هرچند که شما دوستان چندان هم بی اطلاع از این موضوع نیستید.

    چه شد آن همه غیرت، محبت، دلسوزی ها؟ کجا رفت آن پیر خرابات که گفت: " من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما سفارش میكنم كه نگذارید انقلاب به دست نامحرمان و نااهلان بیفتد "، آقا هم امروز بر این امر سفارشی شدیدی دارند اما کو گوش شنوا؟!!

    وقتی فرزند کم مانده است که اشک پدر را به دلیل بی پولی، کم بودن حقوق و امکانات ببیند همین می شود. وقتی پدری که در دوران 8 سال دفاع مقدس 2 سال عمر خود را بر پای این مملکت می گذارد و می رود به امید اینکه روزی رسد که او و خانواده اش در زیر یک سقف زندگی کنند و غمی نداشته باشد، همین می شود. همین باعث می شود که جوانی دست به قلم می شود و سراغ انتقاد می رود اما افسوس او نمی داند که در این سرزمین کسی نیست که به انتقاد ها گوش فرا دهد، و همین جاست که می فهمم چرا رهبر عزیز ما فریاد کیست مرا یاری کند را سر می دهد.

    از نام زیبای جموری اسلامی ایران، امروزه فقط جمهوری آن باقی مانده است و بس. کسی نمی داند بیت المال چیست؟ کسی نمی داند رهبر کیست؟ کسی نمی داند اسلام چیست؟ همه چیز برای ما پول. آری فقط پول. آقای مسئول آیا پاسخگو هستید؟ آیا حرف این جوان را می شنوید؟ متأسفم که امروزه مملکت ما همانند دیگر کشور های غربی دچار امپریالیسم شده است. متأسفم برای آقا که آینه ساز شهر کوران گشته است. و من برای خودم متأسفم که باید اشک پدرم را ببینم.

ایران، همچنان سرافرازی چون ما هنوز هستیم. آقای من ما هنوز هستیم تا شما باشید.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
ما تا آخر ایستاده ایم
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بصیرت رهبری
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما یوگا یک دین است یا یک ورزش؟آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :