تبلیغات
ما تا آخر ایستاده ایم - صدا و سیما یا صدای سیما؟؟؟ (قسمت اول)
 

با سلام

از دوستان بدلیل به روز نشدن وبلاگ در این مدت عذر می خواهم.

و اما بعد...

  امروز می خواهم در مورد اینکه چه کسانی در پشت پرده و با چه روش هایی غربزدگی را در بین جوانان از سن کودکی و در رسانه ملی آغاز کرده اند...

  همانگونه که همگی می دانیم امروزه رسانه ملی که بخش عظیمی از دنیای اطراف ما در گرو اوست می تواند در هر زمینه که بخواهد تبلیغ کرده و این تبلیغ مسلما تأثیر گذار خواهد بود. اما بحث ما در رسانه کل کشور ها نیست و امروز تصمیم داریم در قسمت اول این مطلب در رابطه با رسانه ملی جمهوری اسلامی ایران بحث نماییم.

  به نظر شما رسانه کشور ما چگونه عمل می کند؟ آیا در جهت مثبت گام بر میدارد یا در جهت منفی؟ و آیا اصلا هدفی را دنبال می کند؟

  به نظر این جانب رسانه کشور ما هدفی را پیش رو ندارد و به همین دلیل گاهی بازیچه دست فراماسون ها و غربی ها می شود و شاید بهتر است بگوییم تحت تأثیر آنها قرار می گیرد. اگر بخواهم برای  اثبات این موضوع برای شما مثالی بزنم می توانم از نمادهایی که در برنامه های علمی، تبلیغات شرکت ها در تلویزیون به خصوص شرکت ایرانسل که برای خود جای بحثی دارد و پخش فیلم هایی که دقیقا فراماسونری را تبلیغ می کنند اشاره نمود. از جمله این فیلم ها  می توان به فیلم مشهور ارباب حلقه ها، شرلوک هلمز، هری پاتر، مکانیک، توریست و صد ها فیلم دیگر که بدون هیچ بررسی و مطالعه قبلی از طریق صدا و سیمای کشور پخش می شوند. اسم این را چه می گذارید؟ سهل انگاری؟ آیا بازرسان اینگونه فیلمها هدف خاصی دارند؟ الله اعلم

  و در آخر این قسمت از این مقاله بهتر است بدانید که کشور ما نیز چیزی در زمینه تبلیغ فراماسونری از دیگر کشورهای غیر اسلامی ندارد.


پایان قسمت اول
نوع مطلب : تهاجم فرهنگی در حوزه رسانه، 
برچسب ها :
ما تا آخر ایستاده ایم
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بصیرت رهبری
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما یوگا یک دین است یا یک ورزش؟آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :