تبلیغات
ما تا آخر ایستاده ایم - هدف هالیوود = از بین بردن عفت و حیا در بین جوانان
 

بسمه تعالی

با سلام

امروز با بحث جدید و تقریباً به روزی با شما هستیم، امید وارم تا آخر این مقاله که توسط گروه بصیرت تدوین شده با ما باشید و ما را از نظرات خود بهره مند سازید.

   به قدرت می توان گفت  که هالیوود امروزه در بیشتر مسائل روز به خصوص مسئله رسانه و ارتباطات پیشتاز است و شاید گفت بی رقیب. شما چه مقدار از زمان خود را صرف دیدن فیلمهای تولیدی هالیوود می کنید؟ اکثر شما خوانندگان عزیز مصمئنا خواهید گفت حداقل در هفته یک فیلم را به نظاره می نشینیم. اگر توجه داشته باشید فیلم هایی با ژانر به اصطلاح عاشقانه در بین فیلمهای تولید شده این مرکز سینمایی بیش از پیش می باشد و آمار آن روز به روز رو به افزایش است. چرا؟

     امروزه شاهد آن هستیم که سینما به قول یکی از دوستان ما صنعتی شده است برای هالیوود و سازندگان فیلم که در این میان صهیونیسم سهم وسیعی از آن را در اختیار دارد و با ساختن و کارگردانی فیلمهای عاطفی (ج.ن.س.ی) مغز جوان های نه ایرانی بلکه دنیا را می جَوَد.

       در پی تحقیقاتی که توسط گروه بصیرت انجام شده است، آمار مدلهای جنسی در فیلمهای هالیوودی رو به افزایش می رود به طوری که اگر در دهه 1960 چهار تن از آنها مدل بوده اند در دهه 2000 با آمار 406 مواجه هستیم این یعنی اینکه هالیوود در صدد توسعه (س.ک.س) در بین جوانان می باشد که تا به امروز نیز متأسفانه موفق هم بوده است.

اما هالیوود تنها راه توسعه س.ک.س از نظر غرب نیست و تنها به آن محدود نمی شود.

مجله های زرد

موزیک های هِوی متال

گروه های همجنس باز

داستان های س.ک.س.ی

مقالات در مورد لذت س.ک.س

و هزاران نوع تبلیغ دیگر که در اعمال غرب دیده می شود.

     امید است با همکاری شما دوستان عزیز بتوانیم این نوع مقالات را گسترش داده و به جامعه خود که اکنون در خواب عمیقی فرو رفته است آگاهی دهیم.

اگر خدا بخواهد ادامه دارد.

و من الله توفیق

با تشکر: بصیرت

نوع مطلب : تهاجم فرهنگی در حوزه هنر، تهاجم فرهنگی در حوزه رسانه، 
برچسب ها :
ما تا آخر ایستاده ایم
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بصیرت رهبری
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما یوگا یک دین است یا یک ورزش؟آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :