تبلیغات
ما تا آخر ایستاده ایم - الگوهای اسلامی
 
شنبه 31 اردیبهشت 1390 :: نویسنده : بصیرت رهبری

                                          بسمه تعالی

 امروز می خواهم در این بخش از وبلاگ مطلبی راجع به تی- شرتهای پسرانه با عکس شهدا و رهبری برای شما صحبت کنم و همچنین می خواهم از نظرات و راهنمایی های شما دوستان نیز استفاده نمایم.

  •   اولین سؤال: طراح این لباسها کیست؟ شاید همه شما بدانید و یا حتی با یکبار جستجو در اینترنت به جواب این سؤال دست یابید.

آقای امید سیفی طراح لباسهای عکس شهدا بر روی لباس. اما افراد دیگری هستند که در آخر به آنها نیز پرداخته می شود.

  • سؤال دوم: آیا اینکار منزلت و ارزش شهدا و رهبر ما را پایین نمی آورد؟ یعنی ارزش رهبر و شهدای ما اینقدر پایین است؟

این نوع طرحی که می بینیم برگرفته از الگوها و لباسهای کشورهای غربی است، در این نوع فرهنگ است که شما می توانید مثلاً عکس یک خواننده معروف مانند انریکو و یا لزبین های معروف تاتو را مشاهده نمایید. این نوع تبلیغ یعنی قائل نبودن ارزش برای خود و تبلیغ خود از راه فروش خود. آیا رهبر و شهدای ما اینگونه افرادی هستند. از شما می پرسم آقای امید سیفی آیا اینگونه است؟

متأسفانه برخی از مسئولین و تاجران بزرگ کشورمان که در حوزه لباس فعالیت وسیعی دارند این طرح را بدون هیچ بررسی قبول کرده اند و این جای انتقاد دارد، رهبر ما می بیند و غیر مستقیم به ما می گوید: بصیرت داشته باشید. آیا این جمله ما را بس نیست؟

وقتی سخن از جنگ نرم می شود همه فکر سی دی و نرمافزار می افتد. ولی کسی نیست که بگوید آخر سرهنگ مملکت منظور از جنگ نرم جنگ سایبری است، جنگ افکار است نه جنگ سی دی و دی وی دی؟ آخر کی باید بفهمیم.

پس شاید تا بحال فهمیده باشید که از کدامین دستان پشت پرده سخن می گویم. آری، فراماسونها، جواب این سؤال است که عامل اصلی این فتنه ها هستند. سالهاست که این گروه از زمان میرزا ملکوم خان در ایران حکومت می کنند و تا به امروز نیز معدود افرادی در مقابل این فرقه بی بن و ریشه ایستاده اند و اکنون وقت آن رسیده است تا ما جوانان این مرز و بوم با هدایت و رهبری امام زمان (عج) و رهبر عزیزمان این فرقه را از بن کنده و یاد و یارانش را برای همیشه به دست فراموشی بسپاریم.

 تا کی بنشینیم و شکست خود را با چشمان خود ببینیم؟

 

از سمت راست دومی: آقای امید سیفی

منتظر پست های بعدی ما باشید.

نوع مطلب : تهاجم فرهنگی در حوزه لباس، 
برچسب ها :
ما تا آخر ایستاده ایم
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : بصیرت رهبری
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما یوگا یک دین است یا یک ورزش؟آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :